O nás

Společnost ROBE lighting, s.r.o. je ryze českou společností, která se od svého vzniku v roce 1994 etablovala na světového lídra ve vývoji světelné techniky pro profesionální použití. 

Celosvětově dnes zaměstnává více než 1000 zaměstnanců, většinu ve svých výrobních závodech, hlavním ve Valašském Meziříčí a také v Karviné a další svých pobočkách v USA, Velké Británii, Singapuru, Spojených Arabských Emirátech, Francii a Německu. Výrobky značky ROBE jsou distribuovány do více než 100 zemí po celém světě. 

obecne_1

Co nás definuje

Rovné zacházení

Rovné zacházení a rovnost šancí jsou významná práva každé osoby. Tuto zásadu ctíme v maximální možné míře.

Ochrana půdy

Od samého počátku jsme hrdě renovovali staré průmyslové prostory namísto výstavby na zelené louce.

Etický kodex

K našim zaměstnancům i k sobě navzájem se chováme charakterně a otevřeně komunikujeme.

Udržitelnost

S našim projektem ROBE Green se snažíme měnit svět k lepšímu, kdykoliv a kdekoliv to jde. Je na nás, abychom pro péči o životní prostředí dělali, co můžeme.

ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE ROBE

Společnost ROBE lighting

Značka ROBE se řadí mezi nejstabilnější světové značky v oblasti zábavního průmyslu, ročně investuje do vývoje nových technologií a svůj úspěch staví na budování pozitivních vztahů se zákazníky, kterým věnuje maximální péči. „Věříme, že základním prvkem úspěchu je investice do výzkumu a vývoje, ale také do vztahů a lidských zdrojů.“

Inovativní technologie

Oba majoritní čeští majitelé, pan Josef Valchář a pan Ladislav Petřek, kteří společnost a značku v roce 1994 založili, jsou v ní stále aktivní a přinášejí sami řadu inovací a nových průkopnických myšlenek. I díky tomu ročně vzniká řada ojedinělých technických řešení, z nichž některé již byly několikrát oceněny mezinárodními cenami pro inovaci a díky nimž značka ROBE vlastní téměř na sto celosvětově patentovaných technologií.

Vyrábíme světla na akce všeho druhu

Můžete se s nimi setkat na nejvýznamnějších kulturních a sportovních akcích jako jsou například koncertní turné světově známých kapel a interpretů, na slavnostních ceremoniálech sportovních her, ve známých televizních show a TV studiích, světových divadlech nebo také v architektuře.

Moderní výrobní proces

Maximální možné množství dílů je vyráběno přímo v našem výrobním závodě, kovové části na nejmodernějších CNC obráběcích strojích stejně jako vlastní plastové části. Díky vlastnímu vývoji a výrobě PCB elektronických desek v Dioflexu dokážeme pokrývat i ta nejnáročnější přání našich zákazníků. Základem je skutečnost, že vlastní výroba zaručuje neustálou kontrolu kvality celého jejího procesu. Ten zahrnuje řadu velmi složitých úkonů – skládání mechanických a optických součástí, propojování elektronických součástí apod.

Férový zaměstnavatel ve Valašském Meziříčí a Karviné

Lipník nad Bečvou 38 min 58 min Hranice 26 min 31 min Bystřicepod Hostýnem 29 min 53 min Vsetín 29 min 35 min Rožnovpod Radhoštěm 18 min 20 min Nový Jičín 22 min 39 min Kopřivnice 35 min 30 min Valašské Meziříčí Ostrava 35 min 46 min Karviná
Valašské Meziříčí
Bystřice pod Hostýnem
29 min
53 min
Lipník nad Bečvou
38 min
58 min
Hranice
26 min
31 min
Nový Jičín
22 min
39 min
Vsetín
29 min
35 min
Rožnov pod Radhoštěm
18 min
20 min
Kopřivnice
22 min
39 min
Karviná
Ostrava
35 min
46 min

Světlá budoucnost začíná v ROBE

Naše benefity
benefity_4

Zázemí stabilní české společnosti

benefity_2

Stravování ve vlastní jídelně / Stravenkový paušál

benefity_1

Motivující finanční ohodnocení

benefity

Firemní benefity

benefity_3

Vzdělávání

benefity_5

Firemní kultura

obecne_2

Šance pro studenty

Máš zájem vyzkoušet si nabyté znalosti ze školy v praxi a chceš si to vyzkoušet u předního světového výrobce osvětlovací techniky? Tak čti dál!

Zobrazit více